HAKKIMIZDA 
 
:: Ser - Pak olarak varlık nedenimiz ve bizi başkalarından farklı kılan yönlerimiz ::
Toplumda sağlıklı beslenme bilincini arttırarak , başta üreticiler olmak üzere toplumun her kesimini eğitip bilinçlendirmek ; tüketicilere iyi şartlarda paketlenmiş ürünleri temin ederek ; kaliteli ürünler halinde ve geniş ürün gamında ,ulaşabilecekleri en yakın noktalara kadar servis vermektir. Bu yolla , tüketiciler en kısa sürede ihtiyaç duydukları kaliteli ürünlere SER - PAK markasıyla ulaşacaklardır.
:: Ser - Pak olarak gelecekte kendimizi görmek istediğimiz yer ::
Her türlü toz ve sıvı dolum yaparak ,ambalajlayarak,kaliteli ürün temininde sektörün lideri ve markası olmak. Avrupa Birliği standartlarındaki ürünleri Türkiye genelinde tüketiciye sunmanın yanı sıra Avrupa ülkelerinede ihraç etmek.
:: Ser - Pak olarak , bizi bugüne kadar getiren niteliklerimiz ::
Üretkenliği , işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak yüksek ahlaki değerler doğrultusunda yeteneklerimizi , kuvvetli yönlerimizi ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanmak. Her türlü yeniliğe açık ve toplum sağlığını gözeterek müşterilerimize günlük hayatlarınız kolaylaştırıcı ,sağlıklı , temiz ürünler sunarak hizmet vermektir.
:: Ser - Pak ; Yurtiçinde ve yurtdışında sahip olduğumuz ünü , güzeni ve saygınlığı ::
Misyonumuz , vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda ,müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde alarak , üründe ve serviste mükemmellik ilkesini benimsiyerek , topluma ve çevreye karşı sorumluluk anlayışıyla , gelecek nesillere taşımaktır.